Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

ATRAKCJE  • Złoty Potok


  • Trasy rowerowe


  • Fortyfikacje koło jeziora


  • Wedkowanie


  • Sporty i obozy żaglowe


  • NurkowanieATRAKCJE OKOLIC JEZIORA NIESŁYSZ


Trafiając w okolice jezior Niesłysz oraz Złoty Potok jesteście Państwo w stanie zapewnić sobie niezapomniane chwile. Grunt jednak to dobre rozeznanie wśród wszystkich atrakcji jakie na Was tutaj czekają. Korzystając z nich zapewnicie sobie zdrowy wypoczynek, poznacie bogatą historię Pojezierza Lubuskiego a co ważniejsze, spędzicie miło czas wraz z rodziną lub znajomymi. Każdy- bez względu na wiek czy zainteresowania - znajdzie tutaj coś dla siebie. Czekające na Was atrakcje podzielone zostały na trzy zakładki. Korzystając z menu powyżej możecie Państwo dowiedzieć się z jak bogatej oferty turystycznej regionu skorzystać w sposób optymalny.

Atrakcje Lądowe - dział szczególnie polecany dla osób lubiących zwiedzanie i aktywny wypoczynek. Znajduje się tutaj opis ciekawych miejsca i obiektów jak najwyższy na świecie pomnik Chrystusa, elementy Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego, Gryżyński Park Krajobrazowy oraz trasy pieszo-rowerowe przebiegające przez najciekawsze i najcenniejsze historycznie miejsca .

Atrakcje Wodne - dział polecany dla osób które nie wyobrażają sobie wypoczynku bez pobytu nad wodą. Niesamowite warunki przyrodnicze sprawiające, że region stał się mekką dla miłośników żeglarstwa, kajakarstwa, nurkowania czy też wędkarstwa.


LOKALIZACJA