Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

NOCLEGI / PENSJONAT ZŁOTY POTOK

Spośród rozwiniętej bazy noclegowej okolic jeziora Niesłysz na szczególną uwagę zasługuje Pensjonat Złoty Potok. Pensjonat znajduje się nad najczystszym jeziorem Pojezierza Lubuskiego - jeziorem Złoty Potok - w otoczeniu gęstego lasu świerkowo-dębowego. Położony jest niedaleko miejscowości Niesulice i Łagów dokąd można w prosty sposób dojechać od stronyŚwiebodzina.

Pensjonat posiada swoją bogatą historię sięgającą czasów wojennych. W latach 2008 - 2010 pensjonat Złoty Potok został gruntownie wyremontowany, lecz w przeciwieństwie do wielu podobnych obiektów zachował swój niepowtarzalny charakter i klimat.

Pensjonat Złoty Potok położony jest tuż nad wodami jeziora, dysponuje dwunastoma pokojami, restauracją oraz plażę z pomostem. Ponadto znajdziecie tutaj Państwo boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grilowania, ścieżki spacerowe w ogrodzie oraz parking, które sprawiają że jest to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin. Okolica pełna jest atrakcji. Wolny czas można spędzać nad wodą - w okolicy nie jest brak wspaniałych miejsc do wędkowania, pływania pod żaglami czy nawet nurkowania. Wspaniale będą tutaj czuć się również spacerowicze. Miejsce posiada swój niepowtarzalny mikroklimat. Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo akwenu wodnego, ciszę oraz położenie wśród lasów polecany jest szczególnie osobom żyjącym w głośnych, zapylonych i zanieczyszczonych środowiskach miejskich.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pensjonatu Złoty Potok. Więcej informacji o obiekcie, jego historii oraz ofercie znajdziecie Państwo korzystając z menu powyżej.
Polecamy również gorąco odwiedziny strony pensjonatu: www.zlotypotok.eu
  • Baza noclegowa 12 pokoi dla 45 osób oraz restauracja
  • Organizacja imprez, seminariów, spotkań integracyjnych
  • Niepowtarzalny mikroklimat, cisza, bliskość przyrody, dealne miejsce do rodzinnego wypoczynku
  • Wiele atrakcji na miejscu oraz w bezpośredniej okolicy
  • Bezpośrednie sąsiedztwo gęstych lasów oraz jednego z najczystszych jezior w Polsce

GALERIA


LOKALIZACJA